V četrtek, 16. 5. 2024, je Osnovna šola Komenda organizirala področni finalni turnir za mlajše dečke v mali odbojki.

V finalu so sodelovale naslednje šole: OŠ Vodice, OŠ Medvode, OŠ Toma Brejca iz Kamnika, OŠ Trzin, OŠ Komenda in OŠ Mengeš. V tekmi za tretje mesto sta se pomerili OŠ Vodice in OŠ Trzin. Zmagala je OŠ Trzin.

Tekma za prvo mesto je odločala o zmagovalcu med OŠ Komenda in OŠ Mengeš. Tekma je bila zelo izenačena. Najprej smo izgubili prvi set. Drugega smo zmagali. V tretjem setu pa je šlo zelo na tesno. Po infarktni končnici smo z odlično igro, žal izgubili v podaljšku. Zmanjkalo nam je malo športne sreče. Na fante sem zelo ponosen in prevzamem odgovornost za poraz. Vseeno smo lahko ponosni na drugo mesto.

Čestitke fantom za odličen uspeh!

Aleš Koštomaj, vodja ekipe