INTERESNE DEJAVNOSTI

Tudi letos smo za učence pripravili pester nabor interesnih dejavnosti.

Na začetku šolskega leta smo zbrali prijave, v nadaljevanju pa vas bomo podrobneje obveščali in podali natančnejša navodila. Izvedli bomo dejavnosti, za katere bo dovolj zanimanja.

Interesne dejavnosti in urnik izvajanja za šolsko leto 2023 / 2024 (ver. 25. 10. 2023)

————————————————————–

Z začetka šolskega leta:

TUKAJ si lahko ogledate ponudbo interesnih dejavnosti (krožkov), ki jih nameravamo izvajati v letošnjem šolskem letu. Izvajali jih bomo, če bo dovolj prijavljenih učencev, o čemer bodo učenci obveščeni. Interesne dejavnosti so za učence brezplačne in jih izvajajo naši strokovni delavci, nekatere pa tudi naši zunanji sodelavci.

Doma preglejte ponudbo in se odločite, če bi vaš otrok želel obiskovati katero od dejavnosti (obkrožite številko pri dejavnosti). Priporočamo, da otrok izbere dejavnosti, ki ga res zanimajo in jih bo z veseljem obiskoval. Nekatere interesne dejavnosti so podrobneje opisane in predstavljene na naši spletni strani. Večina interesnih dejavnosti se bo začela zaradi posebnih razmer izvajati nekoliko kasneje. Učenci bodo o pričetku obveščeni (na spletni strani, na oglasni deski, z vabilom …).

Opise nekaterih intersnih dejavnosti lahko preberete na spodnjih povezavah: