Rezultati tekmovanj iz znanja

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE ZA PRIZNANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 20. 5. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 13 učencev od 4. do 9. razreda.

Zlato priznanje sta osvojila:
Kaja Supej, 5.č in
Miha Škrlep, 7.b

Srebrno (državno) priznanje so osvojili:

Mojca Škrlep, 4.b
Žan Mark Loboda, 4.b
Kika Szomi Kralj, 6.c
Katja Groznik, 7.a
Ana Gorenc, 8.b
Rok Pečnik, 9.b

Mantorica: Lara Kozarski

Iskrene čestitke vsem učencem.

 

SLOVENSKA BRALNA ZNAČKA in BRALNI PALČEK

Koordinatorica: Mojca Ulaga

Mentorice: učiteljice slovenščine od 1. do 9. razreda

Bralnega palčka je opravilo 97 učencev 1. razreda.

Bralno značko je opravilo ­­­575 učencev od 2. do 9. razreda.

Zlato bralno značko je osvojilo 30 učencev:

Melisa Avdić, 9. a
Nejc Balaban, 9. a
Kristjan Hribar, 9. a
Ana Janežič, 9. a
Žiga Kobold, 9. a
Kaja Koncilija, 9. a
Maša Matan, 9. a
Kaja Palfi, 9. a
Ana Skok, 9. a
Ajda Travnikar, 9. a
Laura Trček, 9. a
Matej Cimerman, 9. b
Liza Gregorc, 9. b
Žiga Kafol, 9. b
Miha Kralj, 9. b
Rok Pečnik, 9. b
Nika Pečnik, 9. b
Klara Zoya Petrič, 9. b
Maj Planinšek, 9. b
Domen Tisaj, 9. b
Nastja Aleš, 9. c
Žiga Fermišek, 9. c
Maja Golob, 9. c
Andraž Krpič, 9. c
Karin Kumer, 9. c
Janez Mehle, 9. c
Lana Mitić, 9. c
Kaja Slabajna, 9. c
Neli Supej, 9. c
Jon Žirovnik, 9. c

Čestitke vsem učencem.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE ZA PRIZNANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 5. 5. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 82 učencev od 4. do 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Maruša Oblak, 4. a
Julija Šalamon, 4. c
Krištof Oblak, 4. a
Alen Muminović, 4. c
Jon Jenstrle, 4. c
Veronika Debevec, 4. a
Pia Hutar, 4. c
Nika Oblak, 5. b
David Groznik, 5. c
Tavita Mihajloska, 5. a
Urban Štepec, 5. č
Arnej Plos, 5. č
Anej Rozman, 5. b
Anže Košenina, 5. b
Ajda Ganić, 5. a
Maks Jereb, 5. b
Julija Hribar, 5. c
Hana Košenina, 5. c
Lina Herman, 6. a
Jaka Zrim, 6. a
Ana Kastelic, 6. c
Lija Rozalija Cerar, 6. a
Mark Pišek, 6, c
Maj Koncilija, 6. a
Neža Arh, 7. c
Luciana Lazarević, 7. b
Domen Kovačič, 7. a
Jure Škrlep, 7. b
Kaja Kristina Kosec, 7. b
Martin Jereb, 8. a
Manca Drgan, 8. a
Adriana Kompare, 9. c
Maša Matan, 9. a
Nika Pečnik, 9. b
Jan Keržič, 9. a


Srebrno šolsko priznanje so osvojili:

Mojca Škrlep, 4. b
Žan Mark Loboda, 4. b

Ajda Potočnik, 4. b
Lan Sicherl, 4. a
Žan Lopatič, 4. b
Kaja Supej, 5. č
Gaja Paš Šergan, 5. č
Julija Gregorc, 5. č
Martina Marković, 5. a
Marko Mušič, 5. č
Eva Burgar, 5. a
Tara Kasaš, 5. a
Tijan Kompare, 5. c
Ruby Sicherl Škrjanc, 5. č
Vid Potočnik, 5. a
Katja Košenina, 5. b
Eva Jankovič, 5. a
Erazem Ručman, 5. c
Tjaša Per, 5. b
Lara Levec Grajfoner, 5. a
Tristan Vid Baš, 6. c
Kika Szomi Kralj, 6. c
Riccardo Lucerna, 6. c
Maks Svete, 6. c
Valentin Pavlinjek, 6. c
Tajda Jančar, 6. a
Miha Škrlep, 7. b
Katja Groznik, 7. a
Ana Pibernik, 7. b
Ekatarina Mihajloska, 7. c
Lovro Gril, 7. a
Luka Janežič, 7. b
David Jagodič, 7. b
Nejc Kovačič, 7. a
Ana Gorenc, 8. b
Hana Zrim, 8. c
Rok Pečnik, 9. b
Matej Cimerman, 9. b

Janez Mehle, 9. c
Domen Tisaj, 9. b
Marko Medved, 9. c
Špela Ručman, 9. c
Neli Supej, 9. c
Jon Žirovnik, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 13 učencev, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 22. 4. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 26 učencev od 5. do 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:

Tijan Kompare, 5. c
Filip Getov Samardžija, 5. č
Katja Košenina, 5. b
Kaja Supej, 5. č
Julija Gregorc, 5. č
Maks Svete, 6. c
Tristan Vid Baš, 6. c
Bine Gorenc, 6. c
Jaka Peterlin, 6. c
Kika Szomi Kralj, 6. c
Lija Rozalija Cerar, 6. a
Anej Žaler, 7. b
Ana Gorenc, 8. b
Neja Gašpar, 8. b
Domen Tisaj, 9. b
Nika Pečnik, 9. b
Jon Žirovnik, 9. c
Matej Cimerman, 9. b
Jan Keržič, 9. a
Urban Ručigaj, 9. a

Zlato priznanje so osvojili:

Gaja Paš Šergan, 5. č
Klemen Juvančič, 6. c (dosegel vse točke)
Lina Herman, 6. a
Miha Škrlep, 7. b
Marko Medved, 9. c
Rok Pečnik, 9. b

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorice: Nada Javh, Viktorija Uršnik, Daniela Frol, Ajda Opeka, Lara Kozarski in Tanja Kozarski

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA –  VESELA ŠOLA

Datum: 12. 4. 2017

Tekmovanja se je udeležil Tristan Vid Baš iz 6. c, ki je tudi osvojil srebrno priznanje.

Čestitke za prikazano znanje.

Mentorica: Viktorija Uršnik

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Datum: 7. 4. 2017

Tekmovanja se je udeležila Špela Ručman iz 9. c, ki je tudi osvojila zlato priznanje.

Čestitke za prikazano znanje.

Mentorici: Simona Tučman, Tatjana Cevec Drolc

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE

Datum: 1. 4. 2017

Tekmovanja se je  udeležilo 8 učencev iz 8. in 9. razreda.

Nihče od tekmovalcev ni osvojil zlatega priznanja.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Marija Otoničar

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ŠPANSKE BRALNE ZNAČKE

Datum: 28. 3. 2017
Tekmovanja se je  udeležilo 12 učencev iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:
Lara Hribar, 8. a
Sara Pelcar, 8. a
Lina Ogrin, 8. c
Ana Tara Pirnovar, 8. c
Žiga Kafol, 9. b
Martin Debevec, 9. b
Janez Mehle, 9. c
Adriana Kompare, 9. c
Žiga Fermišek, 9. c

Zlato priznanje je osvojila Špela Ručman, 9. c.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Marija Veronica Bajuk Meijas

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Datum: 18. 3. 2017

Tekmovanja se je udeležil Matej Cimerman, 9. b, ki je osvojil srebrno državno priznanje.

Čestitke za prikazano znanje.

Mentorica:Tatjana Cevec Drolc

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE

Datum: 17. 3. 2017

Tekmovanja so se udeležili 4 učenci iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje sta osvojila:

Ana Gorenc, 8. b
Jan Keržič, 9. a

Na državno tekmovanje se ni uvrstil nihče.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentor: Jože Kosec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 16. 3. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 369 učencev od 1. do 9. razreda

Število tekmovalcev po razredih.

1. razred: 90 učencev
2. razred: 81 učencev
3. razred: 60 učencev
4. razred: 30 učencev
5. razred: 30 učencev
6. razred: 29 učencev
7. razred: 24 učencev
8. razred: 10 učencev
9. razred: 15 učencev

Število bronastih priznanj po razredih:

Število bronastih priznaj v posamezni skupini:

1. razred: 35 priznanj
2. razred: 33 priznanj
3. razred: 23 priznanj
4. razred: 10 priznanj
5. razred: 13 priznanj
6. razred: 14 priznanj
7. razred:  8 priznanj
8. razred:  3 priznanj
9. razred:  9 priznanj

Število uvrščenih na državno tekmovanje:

5. razred: 6 učencev
6. razred: 8 učencev
7. razred: 3 učenci
8. razred: 2 učenca
9. razred: 8 učencev

Bronasta Vegova priznanja, poimenski seznam učencev

Mentorji:

Lidija Ropotar, Aleša Vogrinc, Maja Sršen, Janja Jeraj, Mojca Jontes, Anja Repnik, Špela Flajnik, Simon Podboršek, Vida Remškar, Helena Repanšek, Sabinaq Osolin, Urška Mihajloska, Darja Kruljec, Simona Hrovat, Milena Osredkar, Martina Šorn Povšnar, Danijela Frol, Viktorija Uršnik, Nada Javh, Ajda Opeka, Tanja Kozarski, Lara Kozarski

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Datum: 9. 3. 2017

Tekmovanja sta se udeležila 2 učenca iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje je osvojila:

Špela Ručman, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstila Špela Ručman.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorici: Simona Tučman, Tatjana Cevec Drolc

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA –  VESELA ŠOLA

Datum: 8. 3. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev iz 4. do 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Neja Skok Perovšek, 4. c
Pia Hutar, 4. c
Vid Potočnik, 5. a
Jakob Medved, 5. a
Hana Košenina, 5. c
Kaja Supej, 5. č
Tristan Vid Baš, 6. c
Helena Pančur, 7. a

Na državno tekmovanje se je uvrstil Tristan Vid Baš iz 6.c.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Viktorija Uršnik

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 7. RAZRED

Datum: 28. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev iz 7. razreda.

Nihče od tekmovalcev ni osvojil zlatega priznanja.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Anita Bezić Burger

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA NARAVOSLOVJA – KRESNIČKA

Datum: 9. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 33 učencev iz 5. do 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Martina Marković, 5. a
Jakob Medved, 5. a
Nejc Šterban, 5. b
Tijan Kompare, 5. c
Hana Košenina, 5. c
Kaja Supej, 5. č
Tara Zrim Fabiani, 6. b
Tristan Vid Baš, 6. c
Teo Skok, 6. c
Katja Groznik, 7. a
Dea Stepišnik Kraševec, 7. a
David Jagodič, 7. b

Na državno tekmovanje se učenci niso uvrstili.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Metka Trobec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE

Datum: 9. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 23 učencev iz 8. in 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Naja Šterban, 8. b
Ana Gorenc, 8. b
Neja Gašpar, 8. b
Lina Ogrin, 8. c
Rok Pečnik, 9. b
Jan Keržič, 9. a
Matej Cimerman, 9. b

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili 4 učenci, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentor: Jože Kosec

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Datum: 25. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 6 učencev iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:

Lina Ogrin, 8. c
Ana Skok, 9. a in
Karin Kumer, 9. c

Na državno tekmovanje se učenci niso uvrstili.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorici: Draga Železnikar in Nada Cotman

 

URADNI REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA EKOKVIZ 2016/2017

Najboljša ekipa naše šole je bila: EKOLUZERJI: Ana Gorenc, 8. B, Lina Ogrin, 8. C, Žiga Vrhovnik, 7. A

Izmed 291 sodelujočih ekip v Osrednjeslovenski regiji so se naše ekipe uvrstile na naslednja mesta:

Mesto Ekipa
17 ekoluzerji
26 ekocola
45 brokolii
106 argonavti
124 eko banane
127 oh21
144 plmh
151 najjaci
169 buce
176 dal1
203 crnci
210 zeleni polzki
215 friends
234 ekoklub
273 eko carice

Tekmovanja so se udeležili naslednji učenci:
Tia Rozman, 7. A
Elena Petkičič, 7. A
Žana Janežič, 8. B
Rebeka podlipnik, 8. B
Lovro gril, 7. A
Ana Tara Pirnovar, 8. C
Jera Rženičnik, 8. B
Tara Zrim Fabiani, 6. B
Mojca Tomšič, 6. B
Pia Drgan, 6. B
Zoja Pelcar, 6. B
Sebastjan Jeretina, 6. B
Anej Pavlič, 6. B
Mark Car, 7. C
Aljaž Goltnik, 7. C
Žiga Vdovč, 7. C
Denis Nuhanović, 7. C
Leon Nuhanović, 6. B
Bine Gorenc, 6. C
Teo Skok, 6. C
Riccardo Lucerna, 6. C
Nika Čadež, 7. C
Sara Duračak, 7. C
Maša Paš Šergan, 7. C

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Datum: 1. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo u učencev 9. razreda

Srebrno priznanje sta usvojilai:

Matej Cimerman, 9. b in
Špela Ručman, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstil Matej Cimerman.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Cevec Drolc

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 7. RAZRED

Datum: 31. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev iz 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Lara Bokalič, 7. a
Maja Ifko, 7. a
Tia Rozman, 7. a
Tjaša Jamšek, 7. c
Neža Arh, 7. c
Kim Šporn, 7. c
Lana Lopatič, 7. b
Ana Pibernik, 7. b
Luciana Lazarević, 7. b
Sara K. Sedej, 7. b
Kaja Ornik, 7. b
Lina Glavan, 7. b

Na državno tekmovanje se je uvrstilo vseh 12 učencev, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Anita Bezić Burger

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 9. RAZRED

Datum: 18. 1. 2017

Tekmovanja so se udeležili 4 učenci iz 9. razreda.

Srebrno priznanje je osvojila:

Laura Trček, 9. a

 

Na državno tekmovanje se učenci niso uvrstili.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Knežević

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Datum: 17. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 20 učencev od 7. do 9. razreda

Bronasto priznanje so osvojili:

Martin Jereb, 8. a
Špela Ručman, 9. c
Jan Keržič, 9. a
Matej Cimerman, 9. b
Rok Pečnik, 9. b
Jan Jerman, 8. b
Janez Mehle, 9. c

Na področno tekmovanje sta se uvrstila dva učenca, označena sta odebejeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorici: Simona Tučman in Tatjana Cevec Drolc

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE

Datum: 16. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 26 učencev iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:

Martin Jereb, 8. a
Ana Gorenc, 8. b
Neja Gašar, 8. b

Laura Trček, 9. a
Jan Keržič, 9. a
Rok Pečnik, 9. b
Žiga Kafol, 9. b
Domen Tisaj, 9. b
Marko Medved, 9. c

Na področno tekmovanje se je uvrstilo 8 učencev, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Marija Otoničar

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE BOBER, MEDNARODNO TEKMOVANJE IZ RAČUNALNIŠKEGA RAZMIŠLJANJA

Datum: 14. 1. 2017

Tekmovanja sta se udeležila dva učenca (8. in 9. razred)

Zlato priznanje je osvojil Martin Jereb iz 8. a razreda.

Mentor: Sašo Bižič

Iskrene čestitke.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Datum: 9. 12. 2016

Tekmovanja se je udeležilo: 18 tekmovalcev iz 4. razreda, 26 iz 5. razreda, 25 iz 6. razreda, 18 iz 7. razreda, 7 iz 8. razreda in 13 iz 9. razreda; skupaj 107 učencev

Bronasto priznanje so osvojili:

Ida Kariž, 4. c
Meta Janežič, 4. a
Julija Šalamon, 4. c
Veronika Debevec, 4. a
Hana Drenik, 4. b
Zoja Novak, 4. a

Eva Jemc, 5. č
Gaja Paš Šergan, 5. č
Pija Šporn, 5. a
Neža Vencelj, 5. b
David Groznik, 5. c
Tara Kasaš, 5. a
Lara Levec Grajfoner, 5. a
Tjaša Per, 5. b
Anej Plos, 5. č

Domen Ocepek, 6. b
Katarina Avguštin, 6. b
Patricija Završan, 6. a
Luka Golob Cerar, 6. b
Jure Kragelj, 6. b
Lara Melloni, 6. b
Leon Nuhanović, 6. b
Ana Tavčar, 6. b
Manca Brezovnik, 6. a
Pia Drgan, 6. b
Brina Premk, 6. b
Aljaž Zajc, 6. a
Nika Zorč, 6. a

Ekaterina Mihajloska, 7. c
Luciana Lazarević, 7. b
Tia Rozman, 7. a
Miha Škrlep, 7. b
Aljaž Goltnik, 7. c
Nejc Kovačič, 7. a
Denis Nuhanović, 7. c
Helena Pančur, 7. a
Ana Pibernik, 7. b
Sara Klementina Sedej, 7. b
Kim Šporn, 7. c

Lina Ogrin, 8. c
Martin Jereb, 8. a
Manca Drgan, 8. a
Nejc Labingan, 8. c

Rok Pečnik, 9. b
Karin Kumer, 9. c
Ana Skok, 9. a
Špela Ručman, 9. c
Ana Janežič, 9. a
Domen Tisaj, 9. b
Ajda Travnikar, 9. a

Na področno tekmovanje se lahko uvrstijo samo učenci 8. in 9. razreda, označeni so odebeljeno.

Mentorice: Nada Cotman, Dragomira Železnikar, Mateja Lašić, Darja Kruljec, Simona Hrovat, Milena Osredkar, Martina Šorn Povšnar, Danijela Frol, Viktorija Uršnik, Nada Javh.

Vsem učencem čestitamo za doseženo znanje.

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE

Datum: 2. 12. 2016

Tekmovanja so se udeležili:

Jan Jerman 8. b
Kaja Car 8. b
Martin Jereb 8. a
Maša Matan 9. a
Karin Kumer 9. c

Srebrno priznanje je osvojila Karin Kumer iz 9. c.

Mentorica: Metka Trobec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Datum: 1. 12. 2016

Tekmovanja se je udeležilo 36 učencev iz 8. in 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Matej Cimerman, 9. b
Špela Ručman, 9. c
Laura Trček, 9. a
Gal Pavlič, 9. c
Domen Tisaj, 9. b
Martin Jereb, 8. a
Jan Jerman, 8. b
Janj Keržič, 9. a
Marko Medved, 9. c
Karin Kumer, 9. c
Belmin Selimović, 9. b
Rok Pečnik, 9. b
Ana Skok, 9. a

Na področno tekmovanje se je uvrstilo 9 učencev, označeni so odebejeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Cevec Drolc

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum: 26. 11. 2016

Tekmovanja se je udeležilo 6 učencev od 6. do 9. razreda, vsi so dosegli priznanja in sicer

Zlato priznanje je dosegel:
Miha Škrlep, 7. b

Srebrno priznanje so dosegli:
Lina Herman, 6. a
Kika Szomi Kralj, 6. c
Ekaterina Mihajloska, 7. c
Rok Pečnik, 9. b
Domen Tisaj, 9. b

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Datum: 19. 11. 2016

Tekmovanja so se udeležili 3 učenci iz 6. in 9. razreda.

Srebrno priznanje je osvojil:

Tristan Vid Baš, 6. c

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Nikolaja Mušič

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 9. RAZRED

Datum: 17. 11. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci 9. razreda, skupaj 17 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:
Laura Trček, 9. a

Ana Banožič, 9. c
Miha Kralj, 9. b
Špela Ručman, 9. c
Ana Skok, 9. a
Ella Šimenc, 9. a

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili štirje učenci (zapisani odebeljeno).

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Knežević

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE BOBER

Datum: 7. 11. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 4. do 9. razreda, skupaj 84 učencev.

Na državno tekmovanje sta se uvrstila Martin Jereb in Jan Keržič. Meje za uvrstitev na državno tekmovanje so postavljene pri:

  • 6. razred – 11 točk in več,
  • 7. razred – 13 točk in več,
  • 8. razred – 13 točk in več,
  • 9. razred – 14 točk in več,

Učenci, ki prejmejo bronasto priznanje so:

4. razred Točke
Jon  Jensterle 9
Žan Lopatič 8
Nejc Petrlin 8
Ajda Potočnik 7
Hana Drenik 8
Ana Medved 7
Mojca Škrlep 9

 

5. razred Točke
Katja Košenina 8
Tjaša Per 9
Eva Jemc 9
Anže Košenina 8
Martina  Markovič 8
Lara Levec Grajfoner 10
Ruby Sicherl Škrjanc 8
Julija  Gregorc 9
Vid Potočnik 9
Kaja  Supej 8
Gaja Paš Šegan 12
Jakob Medved 11

 

6. razred Točke
Jaka Petrlin 7
Tara Zrim Fabjani 8
Ricardo Lucerna 8
Jaka  Zrim 9
Maks Svete 10

 

7. razred Točke
Ekatarina  Mihajloska 10
Ana Pibernik 10
Katja Groznik 10
Anej Žaler 11
David Jagodič 8
Miha Škrlep 11
Luka Janežič 8

 

8. razred Točke
Martin Jereb 13

 

9. razred Točke
Urban Ručigaj 13
Domen Tisaj 13
Maša Matan 10
Jan Keržič 14
Rok Pečnik 11
Nika Pečnik 12
Kaja Koncilija 10
Matej Cimerman 12
LANA MITIC 13
Neli Supej 13

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 22. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 7. do 9. razreda, ki so na šolskem tekmovanju dosegli ustrezen rezultat: skupaj 13 učencev, od tega 5 učencev iz 7. razreda, 1 učenec iz 8. razreda in 7 učencev iz 9. razreda

Srebrno priznanje je dosegel:
Miha Škrlep, 7. b

Iskrene čestitke.

Mentorica: Lara Kozarski

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE

Datum: 19. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci 8. in 9. razreda, skupaj 39 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:
Karin Kumer 9. c
Maša Matan 9. a
Kaja Car 8. b
Jan Jerman 8. b
Martin Jereb 8. a
Ana Gorenc 8. b
Rok Pečnik 9. b
Domen Tisaj 9. b
Naja Šterban 8. b
Nejc Labignan 8. c
Matej Cirman 9. b
Eva Korenjak 8. b
Laura Trček 9. a

Na državno tekmovanje se je uvrstilo pet učencev (zapisani odebeljeno).

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Metka Trobec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 8. RAZTRED

Datum šolskega tekmovanja: 17. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci 8. razreda, skupaj 19 učencev.

Mentorica: Maja Mezgec Kristan

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Datum: 14. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 6. do 9. razreda, skupaj 19 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli
Tristan Vid Baš, 6. c
Teo Skok, 6. c
Katja Groznik, 7.a
Neja Gašpar, 8.b
Ana Tara Pirnovar, 8. c
Nejc Labignan, 8. c
Rok Pečnik, 9. b
Domen Tisaj, 9. b

Na državno tekmovanje so se uvrstili trije učenci (zapisani odebeljeno).

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Nikolaja Mušič

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum šolskega tekmovanja: 6. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 4. do 9. razreda, skupaj 100 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:

Ajda Potočnik, 4.b
Nejc Peterlin, 4.b
Ida Kariž, 4.c
Žan Lopatič, 4.b
Nika Starič, 4.c
Sara Blejc Škulj, 4.c
Patricija Sicherl, 4.a

Kaja Supej, 5.č
Jakob Medved, 5.a
Gaja Paš Šergan, 5.č
Katja Košenina, 5.b
Ruby Sicherl Škrjanc, 5.č
Julija Gregorc, 5.č
Tara Kasaš, 5.a

Kika Szomi Kralj, 6.c
Lina Herman, 6.a
David Sedej, 6.b
Rok Vrbetič, 6.c
Maks Svete, 6.c
Riccardo Lucerna, 6.c
Tara Zrim Fabiani, 6.b

Miha Škrlep, 7.b
Ekaterina Mihajloska, 7.c
Katja Groznik, 7.a
Aljaž Goltnik, 7.c
David Jagodič, 7.b

Ana Gorenc, 8.b

Domen Tisaj, 9.b
Rok Pečnik, 9.b
Nika Pečnik, 9.b
Urban Ručigaj, 9.a

Na državno tekmovanje (uvrstijo se lahko od 6. do 9. razreda) se je uvrstilo 6 učencev. Njihova imena so označena z odebeljeno pisavo.

Vsem učencem čestitamo za izkazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski

 

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 29. 9. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 4. do 9. razreda, skupaj 124 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:

Žan Lopatič, 4.b
Žan Mark Loboda, 4.b
Petja Žaler, 4.c
Nika Starič, 4.c
Ajda Potočnik, 4.b
Nejc Peterlin, 4.b
Mojca Škrlep, 4.b
Jon Jensterle, 4.c
Brina Vita Mauhar, 4.a

Gaja Paš Šergan, 5.č
Kaja Supej, 5.č
Hana Košenina, 5.c
Jakob Medved, 5.a
Julija Gregorc 5.č
Anže Košenina, 5.b
Martina  Marković, 5.a
Nika Oblak, 5.b
Tara Kasaš, 5.a
Arnej Plos, 5.č
Tijan Kompare, 5.c
Eva Burgar, 5.a
Ruby Sicherl Škrjanc, 5.č
David Groznik, 5.c
Tjaša Per, 5.b
Maks Jereb, 5.b
Lara Levec Grajfoner, 5.a

Kika Szomi Kralj, 6.c
Lina Herman, 6.a
Tara Zrim Fabiani, 6.b
Maks Svete, 6.c
Rok Vrbetič, 6.c
Luka Golob Cerar, 6.b
Tajda Jančar, 6.a
Ana Kastelic, 6.c

Miha Škrlep, 7.b
Katja Groznik, 7.a
Ana Pibernik, 7.b
Nejc Kovačič, 7.a
Ekaterina Mihajloska, 7.c
Žiga Vdovč, 7.c
David Jagodič, 7.b

Hana Zrim, 8.c
Neja Gašpar,  8.b
Martin Jereb,  8.a
Katja Tomšič, 8.b
Ana Gorenc, 8.b
Kaja Car, 8.b

Rok Pečnik, 9.b
Matej Cimerman, 9.b
Domen Tisaj, 9.b
Janez Mehle, 9.c
Lana Mitić, 9.c
Jon Žirovnik, 9.c
Nika Pečnik, 9.b

Na državno tekmovanje (uvrstijo se lahko od 7. do 9. razreda) se je uvrstilo 13 učencev. Njihova imena so označena z odebeljeno pisavo.

Vsem učencem čestitamo za izkazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski