POGOVORNE URE

Učitelji in drugi strokovni delavci šole so vam na voljo na dopoldanskih pogovornih urah vsak teden. Predlagamo, da se na pogovorne ure vnaprej najavite.

Razredna stopnja

Razred Razrednik/razredničarka, vzgojiteljica Pogovorne ure Prostor
1. a

Maja Sršen,

Majda Hočevar Pleško

čet., 11.35—12.20 K P12
1. b

Janja Jeraj,

Marija Medvešek

pon., 11.35—12.20 K P12
1. c

Lidija Ropotar,

Kristina Šegel

pon., 11.35—12.20 K P11
1. č

Aleša Vogrinc,

Anja Jevnikar

čet., 11.35—12.20 K P11
2. a Simon Podboršek tor., 10.25—11.10 K P12
2. b Špela Flajnik čet., 10.25—11.10 K P11
2. c Mojca Jontes sre., 9.20—10.05 K P12
2. č Anja Repnik tor., 10.25—11.10 K P11
3. a Vida Remškar pon., 10.25—11.10 K P11
3. b Urška Mihajloska pon., 11.25—12.10 K P22
3. c Helena Repanšek tor., 9.20—10.05 K P11
3. č Sabina Osolin tor., 11.25—12.10 K P11
4. a Darja Kruljec pon., 8.30—9.15 K P22
4. b Milena Osredkar pon., 9.20—10.05 K P22
4. c Simona Hrovat čet., 11.25—12.10 K P22
4. č Andreja Zupanič sre., 10.25—11.10 K P22
5. a Nada Javh tor., 10.25—11.10 K P22
5. b Danijela Frol pon., 9.20—10.05 K P11
5. c Martina Šorn Povšnar sre., 10.25—11.10 K P11
5. č Viktorija Uršnik tor., 9.20—10.05 K P22

Predmetna stopnja

Razred

Razrednik/razredničarka,

učitelj/-ica

Predmet

Pogovorne

ure

Prostor
6. a Lara Kozarski MAT, MME, UBE, MD7, NRA petek, 2. ura U 1
6. b Anita Bezić Burger TJA, N1A, RAD

ponedeljek,

4. ura

U 33
6. c Maja Mezgec Kristan TJA petek, 3. ura U 3
6. č Vesna Skerlovnik H. MAT, TIT četrtek, 1. ura U 34
7. a Tatjana Cevec Drolc GEO, ZGO, DKE

ponedeljek,

4. ura

K 29
7. b Ajda Opeka MAT, TIT, OGK, NTE torek, 4. ura U P1
7. c

Mateja Lašič

(Urša Oražem)

SLJ, NI1, NI2, NI3, N2N sreda, 5. ura U 5
8. a Simona Tučman TJA, GEO petek, 3. ura U 27
8. b Doroteja Šporn SLJ, DKE sreda, 3. ura U 27
8. c Aleš Koštomaj ŠPO, IŠP-o, NŠP, ŠSP torek, 3. ura U 4
9. a Metka Trobec NAR, BIO, ROD ponedeljek, 3. ura U 6
9. b Anica Bekrić MAT, TIT, OGL petek, 2. ura U 2
9. c Marija Otoničar NAR, KEM, POK

ponedeljek,

5. ura

U 7
Dragomira Železnikar SLJ

četrtek,

2. ura

U 26
Nada Cotman SLJ sreda, 4. ura U 28
Tatjana Knežević TJA, N1A, DKE

ponedeljek,

3. ura

U 33
Katja Krošelj TJA, N1A sreda, 3. ura U 5
Nataša Banko GUM

četrtek,

3. ura

U 36
Ljubica Rožman ZGO torek, 4. ura K 29
Nikolaja Mušič GOS, SPH, NPH četrtek, 3. ura U P2

Predmetna stopnja

Učitelj/-ica Predmet Pogovorne ure Prostor
Jože Kosec FIZ, MAT četrtek, 4. ura U 8
Tanja Kozarski MAT, FIZ torek, 4. ura K 32
Alojz Kalinšek LUM, TIT, NUM, LS1 torek, 4. ura U 31
Petra Berdajs ŠPO, ŠSP, NŠP sreda, 3. ura U 1
Tomaž Soklič ŠPO, NŠP, IŠP-n, ŠZZ torek, 4. ura K pri TV
Judita Rančigaj ŠPO, NŠP, IŠP-o, ŠZZ sreda, 4. ura U 7
Veronika Bajuk ŠI1, ŠI2, ŠI3 Po dogovoru K 17
Sašo Božič NRA Po dogovoru K 22
Janja Gonza ISP, DSP Po dogovoru K 11
Vanja Vtič ISP, DSP Po dogovoru K 39
Špela Tkalčič ISP, DSP Po dogovoru K 18
Polona Kotnik ISP, DSP Po dogovoru K 38
Irma Tratnik ISP, DSP Po dogovoru K 37
Jana Dolenc laborantka, JUV Po dogovoru U 14
Milan Burkeljca ZGO Po dogovoru

Popoldanske pogovorne ure

Popoldanske pogovorne ure so enkrat mesečno od 17. do 19. ure (datumi pogovornih ur so razvidni v rokovniku Načrtujem). Učitelji razrednega pouka in učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja jih izvajajo ob ponedeljkih, učitelji predmetnega pouka pa ob torkih.