OBOGATITVENE DEJAVNOSTI

V Osnovni šoli Mengeš vsako leto za učence, ki ste radovedni, se radi učite in spoznate kaj novega ter ste si za to pripravljeni vzeti tudi čas, pripravimo obogatitvene dejavnosti. V obogatitvene dejavnosti se lahko vključite vsi učenci, ki vas določena dejavnost zanima in ste pripravljeni aktivno sodelovati, se udeležiti morebitnih priprav in podobno. Na začetku šolskega leta bomo zbrali prijave, v nadaljevanju pa vas bomo podrobneje obveščali in podali natančnejša navodila. Izvedli bomo dejavnosti, za katere bo dovolj zanimanja.

Predstavitev obogatitvenih dejavnosti si preberi tukaj. Verjamemo, da boš našel/našla kaj zanimivega zase.

Ponudba obogatitvenih dejavnosti za šolsko leto 2018-2019

Na dejavnosti se je potrebno prijaviti. Ne pozabi razredniku oddati prijavnice do petka, 7. 9. 2018