Pisma prijateljstva nas že tri leta zelo razveseljujejo in ste jih v preteklosti veliko napisali.

Zato dejavnost Zdrave šole poteka tudi letos v tednu pred počitnicami. Letos so nam pomagali Ekošolci, ki so nam izdelali ogromno kuvert, katerih pa je zaradi velike odzivnosti že zmanjkalo (česar smo seveda zelo veseli). Tako zdaj kuverte izdelujete sami in jih navdušeno prinašate pedagoginji Nini. Tam je že za veliko škatlo pisem, ki čakajo na petkove poštarje prijateljstva. Ti bodo pisma dostavili prejemnikom in jim polepšali dan. To je tudi namen, saj so pisma prijateljstva namenjena pozitivnim sporočilom, vzpodbudam, pohvalam in zahvalam našim prijateljem. In prijatelji so pomembni.

Z mislijo »Pozitivne besede so kisik za dušo« pričakujemo do petka še  veliko iskrene in zanimive pošte prijateljstva in se zahvaljujemo vsem, ki ste svoja pisemca že oddali!