Na šoli že vrsto let poteka krožek badmintona, v katerega je vključenih veliko učencev. Med njimi so mentorji prepoznali tudi zelo uspešne, ki šolo zastopajo na šolskih tekmovanjih, kjer dosegajo zelo lepe rezultate.

Nika, Lara in Pia, dobitnice kolajn na tekmovanju šol domžalskega območja (november 2017)

Na področnem tekmovanju, ki je potekalo 1. 3. 2018 v Medvodah, je šolo zastopala učenka Lara Melloni, 7. b in osvojila odlično 2. mesto.

Srebrna Lara Melloni na področnem tekmovanju

V mesecu novembru 2017 so učenke zastopale šolo na šolskem tekmovanju domžalskega območja in v svoji kategoriji osvojile prva tri mesta:

a) Lara Melloni 7.B je zmagala, osvojila zlato medaljo in potrdila isti rezultat kot lani,
b) Nika Zorč 7.A je bila druga, osvojila srebrno medaljo in izbloljšala lanski rezultat, ko je bila tretja,
c) Pia Drgan 7.B je bila tretja, osvojila je bronasto medaljo.
Mentorja učencem na naši šoli sta Daniele Melloni in Uroš Bregar.
Učenkam čestitamo za odlične rezultate.