Predstavljamo vam ponudbo interesnih dejavnosti (krožki), ki jih nameravamo izvajati v letošnjem šolskem letu (vsi učenci bodo prijavnico na papirju dobili prvi šolski dan). Interesne dejavnosti so za učence brezplačne. Izvajali jih bomo, če bo dovolj prijavljenih učencev, o čemer bodo učenci obveščeni.

Doma preglejte ponudbo in se odločite, če bi vaš otrok želel obiskovati katero od dejavnosti. Priporočamo, da otrok izbere dejavnosti, ki ga res zanimajo in jih bo z veseljem obiskoval. Nekatere interesne dejavnosti so podrobneje opisane in predstavljene NA TEJ POVEZAVI.

Učenci bodo o pričetku obveščeni (na spletni strani, na oglasni deski, z vabilom….). Večina interesnih dejavnosti se bo začela izvajati v oktobru 2024.