V ponedeljek, 30. 9. 2024 smo v Ljubljani odigrali polfinalni turnir državnega prvenstva v odbojki na mivki in osvojili odlično 3. mesto.

V polfinalu je sodelovalo 16 najboljših osnovnih šol v Sloveniji. V finale se uvrstijo samo zmagovalci vseh štirih polfinalnih skupin. V naši skupini so sodelovale štiri najboljše šole iz Gorenjske, Ljubljane in Domžal.

Naši fantje so ponovno dosegli nov zgodovinski mejnik v zgodovini OŠ Mengeš v odbojki na mivki, saj so tekmovanje zaključili na 3. mestu.
Čestitke fantom za izjemen uspeh. Z malce več sreče bi lahko tudi mi zmagali in zaigrali v finalu.

Našo ekipo so sestavljali: Maks Peštaj Zevnik (kapetan), Ožbej Jamšek, Juš Tarle, Jaka Smolnikar Ožbolt, Urban Prešeren in Jan Letonje.

Rezultati:
1. OŠ Vrhovci