Učitelji in drugi strokovni delavci šole so vam na voljo na dopoldanskih pogovornih urah vsak teden. Predlagamo, da se na pogovorne ure učiteljem vnaprej najavite (lahko prek njihovega e-naslova, ki ga najdete v rubriki spletna učilnica ali s klicem v tajništvo). Spodaj si lahko ogledate razpored dopoldanskih pogovornih ur v šolskem letu 2023/2024.
Trajanje ur, urnik:
predura: 7.35 do 8.20
1. šolska ura: 8.30 do 9.15
2. šolska ura: 9.20 do 10.05
3. šolska ura: 10.25 do 11.10
4. šolska ura: 11.25 do 12.10
5. šolska ura: 12.15 do 13.00
6. šolska ura: 13.05 do 13.50
7. šolska ura: 14.05 do 14.50
Razredna stopnja – dopoldanske pogovorne ure
Razred | Razrednik, vzgojiteljica | Pogovorne ure |
1. a | Štebe Nataša, Vode Darinka | sreda, 0. ura |
1. b | Kalan Jasna, Kristina Šegel | ponedeljek, 5. ura (11.30-12.15) |
1. c | Jontes Mojca, Majda Hočevar – Pleško | četrtek, 5. ura (11.30-12.15) |
1. č | Primožič Maša, Špela Štebe | torek, 5. ura (11.30-12.15) |
2. a | Remškar Vida | ponedeljek, 2. ura |
2. b | Repanšek Helena | petek, 2. ura |
2. c | Osolin Sabina | torek, 2. ura |
2. č | Mihajloska Urška | torek, 4. ura |
3. a | Repnik Anja | ponedeljek, 1. ura |
3. b | Petek Urška | ponedeljek, 3. ura |
3. c | Sršen Maja | petek, 1. ura |
3. č | Repnik Kunilo Tjaša | petek, 2. ura |
4. a | Kogovšek Anja | sreda, 2. ura |
4. b | Osredkar Milena | četrtek, 4. ura |
4. c | Hrovat Simona | torek, 2. ura |
4. č | Flajnik Špela | petek, 2. ura |
4. d | Traven Maruša | ponedeljek, 4. ura |
5. a | Podboršek Simon | ponedeljek, 4. ura |
5. b | Uršnik Viktorija | ponedeljek, 3. ura |
5. c | Šorn Povšnar Martina | ponedeljek, 3. ura |
5. č | Moravec Petra | torek, 5. ura |
Predmetna stopnja – dopoldanske pogovorne ure
Razred | Razrednik/razredničarka, učitelj/-ica |
Predmet | Pogovorne ure |
6. a | Urška Oražem | SLJ, NI1, NI2, NI3 | torek, 2. ura |
6. b | Špela Šmitek | MAT, UBE | torek, 2. ura |
6. c | Barbara Pavovec | MAT | ponedeljek, 3. ura |
6. č | Maja Mezgec Kristan | TJA | sreda, 2. ura |
7. a | Manca Bernot | SLJ | torek, 3. ura |
7. b | Tjaša Gerbec | MAT, TIT, NTE, ROM, MME | četrtek, 3. ura |
7. c | Ajda Opeka | MAT, TIT, NTE | ponedeljek, 3. ura |
7. č | Simona Tučman | TJA | torek, 3. ura |
8. a | Samo Zelko | LUM, FVZ, NUM, LS1, LS2, LS3 | sreda, 3. ura |
8. b | Jure Trček | ŠPO, ŠZZ, IŠPK | četrtek, 3. ura |
8. c | Doroteja Šporn | SLJ | ponedeljek, 5. ura |
8. č | Nataša Banko | GUM | ponedeljek, 5. ura |
9. a | Aleš Koštomaj | ŠPO, ŠSP | petek, 2. ura |
9. b | Klemen Matkovič | GEO, DKE | petek, 3. ura |
9. c | Marija Otoničar | NAR, KEM, POK | četrtek, 4. ura |
9. č | Anja Zof | GEO, DKE, TJA, N2N | sreda, 5. ura |
čitelj/-ica | Predmet | Pogovorne ure |
Doroteja Šporn | SLJ, LIK, GKL | ponedeljek, 5. ura |
Anja Urh | SLJ | petek, 4. ura |
Mateja Osredkar | SLJ | torek, 5. ura |
Tanja Kozarski | MAT | torek, 4. ura |
Katja Krošelj | TJA, N1A | ponedeljek, 2. ura |
Nina Klemen Blatnik | TJA, N1A | ponedeljek, 5. ura |
Tatjana Knežević | TJA | torek, 3. ura |
Vesna Katarinčič | NAR | petek, 3. ura |
Veronica Bajuk | ŠI1, ŠI2, ŠI3 | po dogovoru |
Tomaž Soklič | ŠPO, NŠP, IŠPK, ŠZZ | sreda, 3. ura |
Lara Rugelj | MAT, LOG, NRA1 | torek, 4. ura |
Blaž Žabkar | ZGO, GEO | torek, 3. ura |
Anica Bekrić | TIT | sreda, 2. ura |
Katarina Novak | FIZ | sreda, 4. ura |
Anita Bezić Burger | TJA | ponedeljek, 5. ura |
Tatjana Cevec Drolc | ZGO, GEO | četrtek, 3. ura |
Julija Ržišnik | NAR, BIO | sreda, 4. ura |
Klara Cukjati | ŠPO, PLE, NŠP | četrtek, 3. ura |
Andrej Lah (Špela Colnar) | ŠPO, ŠZZ, IŠPK | torek, 3. ura |
Katja Kušar | DSP | po dogovoru |
Vanja Abram | DSP | po dogovoru |
Janja Gonza | DSP | po dogovoru |
Sabina Jurič Šenk | DSP | po dogovoru |
Maja Sadovnik | DSP | po dogovoru |
Nina Kržič | DSP | po dogovoru |
Irma Tratnik | DSP | po dogovoru |
Polona Šetina | DSP | po dogovoru |
Ema Erzar Vidmar | DSP | po dogovoru |
Valentina Cerar | DSP | po dogovoru |
Jana Dolenc | LABORANTKA, JUV | po dogovoru |
Sašo Božič | NRA | po dogovoru |
Milan Burkeljca | ZGO, RVT | po dogovoru |
Popoldanske pogovorne ure
Popoldanske pogovorne ure so enkrat mesečno od 17. do 19. ure (datumi pogovornih ur so razvidni v rokovniku Načrtujem). Učitelji razrednega pouka in učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja jih izvajajo ob ponedeljkih, učitelji predmetnega pouka pa ob torkih.