V petek, 18. 11. 2016 smo izvedli že 15. dobrodelno prireditev Sonce za vse. Nastopajoči so navdušili obiskovalce.

_MG_8560_resize

Bogat program so izvedli: Mengeška godba s priredbami rockovskih uspešnic, šolski pevski zbor, Sanjska dekleta, Klapa Sidro ter Leon in Matej Cimerman. Vsi nastopajoči so obiskovalce navdušili s svojim programom. Program je povezoval Gregor Budal, ki je občinstvo prijetno presenetil še s pevskim nastopom.

Vsem obiskovalcem se zahvaljujemo za podporo šolskemu skladu.

Zahvaljujemo se:

– Špas teatru za brezplačno uporabo dvorane
– Radiu Hit
– Knjižnici Mengeš
– Trgovini HA-NI
– AZ Net, računalniški sistemi
– RP Design
– Občini Mengeš
– cvetličarni Marjeta
– Mercatorju
– slaščičarni Flere- občini Mengeš

Fotografije: Lojze Kalinšek

Layout 1

Mengeška godba je nastopila z njihovo letošnjo “uspešnico” –  s programom priredb rock glasbe.

V petek, 18. 11. 2016, ob 18.30 bomo v Kulturnem domu Mengeš izvedli že 15. dobrodelno prireditev Sonce za vse. Šolski sklad pripravi prireditev vsako leto, glavni namen pa je zbiranje sredstev za pomoč učencem naše šole iz socialno ogroženih družin. Z udeležbo na prieditvi si boste polepšali petkov večer, s svojo prisotnostjo in prispevkom pa boste izrazili podporo prizadevanjem šolskega sklada, da pomaga učencem naše šole. Vljudno vabljeni.

Vabilo na prireditev Sonce za vse 2016