TEKMOVANJE OSNOVNIH ŠOL DOMŽALSKE REGIJE

V mesecu decembru 2021 je Zavod za šport Domžale uspešno organiziral tekmovanje v košarki za starejše dečke (8. in 9. razred).

Na tekmovanju je sodelovalo devet osnovnih šol domžalske regije. Zaradi ukrepov so vse tekme potekale brez gledalcev v športni dvorani Domžale. Šole so bile razdeljene v tri skupine po tri šole. Zmagovalec vsake skupine se je uvrstil v finalni turnir. Naši fantje so brez poraza zasedli prvo mesto v skupini in se tako uvrstili na finalni turnir. Na finalnem turnirju so pokazali najboljšo igro, vendar sreča ni bila na naši strani in smo se morali sprijazniti s tretjim mestom.

Z igro in odnosom naših fantov sem bil zelo zadovoljen. Fantje so osvojili tretje mesto ter prejeli bronaste medalje. Bravo, fantje!

Aleš Koštomaj, vodja ekipe