Letos smo bili dobrodelni na soboto. Na prvi decembrski dan so šolo napolnili obiskovalci dobrodelnega sejma, Iskrice v očeh, največ je bilo staršev in sorodnikov naših učencev.

Pričakovali smo velik obisk, saj so se učenci zelo potrudili in pripravili res lične izdelke, ki so jih za prispevek v šolski sklad ponudili na skrbno pripravljenih stojnicah. Čeprav so pripravili res veliko izdelkov, so bile nekatere stojnice prazne že pred zaključkom sejma.

Učenci so ta dan razmišljali tudi o pomenu dobrodelnosti na splošno, še posebej pa so se ponovno seznanili s delovanjem in poslanstvu našega šolskega sklada.

Vsi prisprevki gredo v šolski sklad, ki bo zaradi radodarnosti obiskovalcev tudi v nadaljnje lahko uspešno izpolnjeval svoje poslanstvo.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste nas podprli s obiskom. Članom Turističnega društva Mengeš pa tudi za sodelovanje pri izdelavonju venčkov in donacije v obliki slastnega peciva na njihovi stojnici.

Se vidimo naslednje leto.

Fotografije: Lojze Kalinšek