V sredo, 4. 1. 2023, smo v športni dvorani osnovne šole Mengeš organizirali finalni turnir za starejše dečke v odbojki.

V finale so se uvrstile štiri najboljše šole: OŠ Dob, OŠ Trzin, OŠ Rodica in OŠ Mengeš. V tekmi za tretje mesto sta se pomerili OŠ Dob in OŠ Trzin. Po izenačeni igri si je tretje mesto priigrala OŠ Dob.

Tekma za prvo mesto je odločala o zmagovalcu med OŠ Rodica in OŠ Mengeš. Naši fantje so dokazali, da so opravičeno zaigrali v finalu in zmagali 2:0 v setih. Obe šoli sta se uvrstili na področni nivo. Ker je naša šola osvojila prvo mesto si je pridobila to čast, da se področno tekmovanje odigra v naši športni dvorani.

Hvala vsem gledalcem za podporo, brez vas bi bilo veliko težje!

Medalje za vse tri ekipe in pokal za zmagovalno ekipo so podelili naši bivši učenci, ki so lansko šolsko leto osvojili tudi prvo mesto.

Vabljeni torej naslednji teden na tribune, da napišemo še eno pravljico!

Aleš Koštomaj, vodja ekipe