V sredo, 29. 3. 2023, smo v športni dvorani osnovne šole Mengeš organizirali finalni turnir za mlajše dečke v odbojki.

V finalu so sodelovale naslednje šole: OŠ Preserje pri Radomljah, OŠ Rodica, OŠ Trzin in OŠ Mengeš. V tekmi za tretje mesto sta se pomerili OŠ Rodica in OŠ Trzin. Zmagala je OŠ Trzin.

Tekma za prvo mesto je odločala o zmagovalcu med OŠ Preserje pri Radomljah in OŠ Mengeš. Tekma je bila izenačena. Naši fantje so dokazali, da so pravi borci in opravičeno zmagali z 2:1 v setih. Obe šoli sta se uvrstili na področni nivo. Ker je naša šola osvojila prvo mesto si je pridobila to čast, da se področno tekmovanje odigra v naši športni dvorani.

Hvala vsem gledalcem za podporo!

Vabljeni torej v četrtek, 6. 4. 2023 v našo športno dvorano!

Aleš Koštomaj, vodja ekipe