V četrtek, 7. 4. 2022, smo v novi športni dvorani osnovne šole Mengeš organizirali finalni turnir za starejše dečke v odbojki.

V finale so se uvrstile štiri najboljše šole: OŠ Dob, OŠ Preserje pri Radomljah, OŠ Dragomelj in OŠ Mengeš. V tekmi za tretje mesto sta se pomerili OŠ Dragomelj in OŠ Preserje pri Radomljah. Po zelo izenačeni igri si je tretje mesto priigrala OŠ Preserje pri Radomljah.

Zadnja tekma turnirja je odločala o zmagovalcu med OŠ Dob in OŠ Mengeš. Naši fantje so z zelo zrelo in disciplinirano igro nadigrali nasprotno ekipo in zmagali 2:0 v setih. Hvala vsem številnim gledalcem za podporo, brez vas bi bilo veliko težje!

Medalje za vse tri ekipe in pokal za zmagovalno ekipo sta podelila ravnatelj OŠ Mengeš, gospod Burkeljca, in gospa Grilj iz Zavoda za šport Domžale.

Prvo tekmovanje v novi športni dvorani OŠ Mengeš smo zaključili s prvim mestom. Hvala vsem, ki ste bili del te pravljice.

Aleš Koštomaj, vodja ekipe