Sedmošolci in devetošolke smo v zabavnem slogu zaključili naša srečanja na dejavnosti Delavnice za najstnike.

Devetošolke smo imele posebno srečanje, saj po treh letih res intenzivnega medsebojnega spoznavanja in debatiranja na delavnicah o najrazličnejših temah osebnostno spremenjene in polne novih spoznanj zapuščamo klopi OŠ Mengeš. Zato je bilo naše zadnje srečanje malce posebno: pedagoginja Nina nam je pripravila lične mapice z nekaj utrinki v besedi in sliki z naših zanimivih in pestrih srečanj ter humoren kviz o Delavnicah za najstnike. Nato smo v te mapice druga drugi napisale še zaključne pozitivne misli, nato pa nam je razdelila naše izdelke z delavnic, na katere smo seveda po treh letih že skoraj pozabile in so nas spomnile na vse posebno, kar smo skupaj doživele. Da je bilo srečanje poleg klepetavo nasmejanega še sladko, je poskrbela Maša s tiramisujem in pedagoginja z nekaj prigrizki. Mislimo, da se bomo kar pogrešale, čeprav je prav, da gremo naprej!

Skupina sedmošolcev pa smo srečanja za letos zaključili nadvse živahno, plesno in zabavno: iz učilnice so odmevali zvoki glasbe, glasbenih želja je bilo preveč, po šoli je dišalo po kokicah, trebuščki so nas boleli zaradi preveč čipsa in smeha, zabavali smo se z družabno igro hitri vlak in zaljubljenci in nadvse uživali in upamo, da se naslednje leto spet vidimo, saj nas čaka na delavnicah še veliko zanimivih tem, iger in pogovorov.