Šola je za izposojo učenem za potrebe učenja na daljavo od Ministrstva za šolstvo prejela 11 računalnikov (na šoli je 886 učencev).

Šola ima na voljo še nekaj svojih računalnikov, vendar jih zagotovo ni dovolj za vse učence, ki bi jih potrebovali. Kar nekaj družin naših učencev doma nima nobenega računalnika. Prav tako se zavedamo, da imajo težave družine z več šoloobveznimi otroci in enim računalnikom, saj si morajo otroci računalnik izmenjevati med seboj, pri čemer se jim lahko obveznosti časovno prekrivajo.

Prednost pri izposoji računalnikov bodo imeli učenci iz socialno šibkih družin in družin z večjim številom otrok.

Če menite, da računalnik potrebujete do ponedeljka, 10. 11. 2020 izpolnite obrazec na tej povezavi.

Glede na potrebe učencev/k, število razpoložljivih računalnikov in prednost pri izposoji bo šola, za čas šolanja na daljavo, posodila računalnike učencem.  O možnosti izposoje vas bomo obvestili v najkrajšem možnem času.